Rekolekcje w Ognisku Miłości

Rekolekcje w Ognisku Miłości w Łopocznie

Dowiedz się, jak wyglądają rekolekcje w Ognisku Miłości w Łopocznie i zapisz się na rekolekcje już dziś, aby doświadczyć wielkiego wpływu Bożej łaski na swoje życie!

Ognisko Miłości w Łopocznie: Serdecznie zapraszamy na rekolekcje!

Rekolekcje Spotkania Biblijne Ognisko Miłości w Łopocznie Les Foyers de Charité grafika
Rekolekcje Spotkania Biblijne Ognisko Miłości w Łopocznie Les Foyers de Charité grafika

W naszej ofercie znajduje się 13 rodzajów rekolekcji!

Rekolekcje przeżywane w Ognisku Miłości w Łopocznie mają nieco inną specyfikę niż te przeżywane zwykle w domach rekolekcyjnych. Uczestnicy rekolekcji otoczeni są troską, życzliwym zainteresowaniem i modlitwą członków Wspólnoty – ludzi, którzy na stałe mieszkają domu Ogniska, rozeznając swoją posługę jako oddanie się Panu Bogu na drodze powołania.

„Dla mnie osobiście było to najważniejsze doświadczenie – posługa w czasie rekolekcji, dbanie o uczestników oraz modlitwa za nich i z nimi. Zobaczyłam, że to ma sens” – tak o początkach swojej posługi mówi Beata.

PLAN REKOLEKCJI 2024

Program rekolekcji 2024 Ognisko Miłości Łopoczno Program 2024

💼  Rzeczy, które warto zabrać ze sobą

PISMO ŚWIĘTE

RÓŻANIEC

NOTATNIK

DŁUGOPIS

OBUWIE ZMIENNE

ALBA + STUŁA

(w przypadku księży)

🍽️  Zakwaterowanie i wyżywienie

Zapewniamy zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie. W naszym Domu jest barek dostępny dla gości przez całą dobę, zatem nie trzeba przywozić ze sobą czajnika.

📝  Zapisy na rekolekcje

Zgłoszenia na rekolekcje można przesyłać na adres zgloszenie@ognisko-milosci.pl wypełniając formularz przy wybranych rekolekcjach
albo telefonicznie: 609 598 587.

💰  Koszt rekolekcji

W kosztach rekolekcji każdy uczestniczy zgodnie ze swoim sumieniem, według realnych możliwości finansowych w duchu dzielenia się z innymi.

Każdy dodatkowy dar serca pozwala nam przyjąć tych, którzy nie mogą opłacić swojego pobytu na rekolekcjach. Ognisko utrzymuje się głównie dzięki darmowej pracy członków Wspólnoty, materialnemu wsparciu uczestników rekolekcji oraz ludzi nam życzliwych.

Jeśli zgłaszający swój udział w rekolekcjach ma trudności w poniesieniu kosztów, proszony jest o skontaktowanie się z nami wcześniej.
Ofiary można przekazywać na konto: 14 1020 3235 0000 5102 0028 9579.

Rodzaje rekolekcji